Меню

Документи

Інформація

про підведення підсумків обласного етапу

Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста-2022”


З метою залучення дітей та молоді до активної природоохоронної діяльності, розвитку творчих здібностей дітей і привернення уваги громадськості до екологічних проблем на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор – Юрій Педан) наприкінці січня 2022 року відбулося засідання членів журі обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста” за темою “Явища природи. Дива навколо нас”.


До складу журі заходу увійшли:
Юрій Педан, директор КЗО “ОЕНЦДУМ” (голова журі);
Петро Чегорка, головний редактор обласного еколого – краєзнавчого часопису “Свята справа”, голова обласного осередку Українського товариства охорони птахів (член журі);
Павло Ломакін, голова обласної ради Дніпропетровського відділення Українського товариства охорони природи (член журі).


Учасниками заходу стали здобувачі освіти з міст Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Марганець, Павлоград, Покров, Вільногірськ та об’єднаних територіальних громад серед яких: Піщанська, Обухівська, Слобожанська, Губиниська, Новопільська, Богданівська, Васильківська.


До розгляду журі надійшло 100 творчих робіт, по трьох номінаціях: “Фото”, “Відео”, “Анімація”, оцінювання робіт проводилося згідно критеріям, зазначеними у Положенні про Фестиваль.


В порівнянні з минулим роком творчих робіт надійшло більше, особливо в номінації “Фото”, але журі відмітило, що цьогорічні роботи, які посіли перші місця в номінації “Відео” та “Анімація”, були виконані більш грамотно та цікаво, вони прекрасно розкрили вище зазначену тему, а також надали можливість глядачу пізнавати ще більше неймовірних місць природи або явищ, які нас оточують.


Найкращі творчі роботи візьмуть участь у фінальному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста”, який проводиться Національним еколого – натуралістичним центром учнівської молоді у м. Київ.


Роботи переможців по номінаціях: “Фото”, “Відео”, “Анімація” розміщені за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1WhtF5IoTAf2qKbYeaUxUCLV80xKzoLu-?usp=sharing