Меню

Документи

Звіт
про обласний семінар для директорів закладів позашкільної освіти

еколого-натуралістичного напряму за темою “Планування та реалізація

освітньої траєкторії розвитку сучасного закладу позашкільної освіти”


Відповідно до календарного планування на поточний рік 09 лютого 2022 року був проведений семінар для директорів закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму за темою “Планування та реалізація освітньої траєкторії розвитку сучасного закладу позашкільної освіти”. Організовано захід за ініціативи директора комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”), Педана Юрія Федоровича.


Учасниками заходу стали директори та заступники директорів, завідувачі відділу та філії закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму області, з міст Марганця, Павлограду, Кам’янського, Кривого Рогу, Дніпра, Могилівської, Криничанської та Обухівської територіальних громад.


З вітальним словом до учасників семінару звернувся Юрій ПЕДАН, директор КЗО “ОЕНЦДУМ”. Він ознайомив присутніх з загальними підсумками роботи системи рай/міськ СЮН/ЕНЦ в 2021 році, звернув увагу на проблематику роботи закладів та перспективи діяльності у поточному році.


Наступною виступила заступник директора КЗО “ОЕНЦДУМ”, Інна МАЙБОРОДА, яка провела аналіз методичної діяльності еколого-натуралістичних закладів позашкільної освіти області за 2021 рік та наголосила на основних аспектах планування на поточний рік. Акцентувала увагу слухачів на особливостях роботи в карантинні періоди та ознайомила з гуртковою мережею 2021 року.


Денис ГРИГОР’ЄВ, завідувач відділу біології та екології КЗО “ОЕНЦДУМ”, провів узагальнення підсумків участі закладів освіти області в екологічній та практичній природоохоронній діяльності за минулий рік, ознайомив присутніх з перспективним плануванням цього напряму роботи в поточному році.


Тетяна КОНДРАТЬЄВА, методист з наукової роботи КЗО “ОЕНЦДУМ”, провела аналіз роботи з обдарованою молоддю в системі позашкільної екологічної освіти у 2021 році та обговорила з присутніми перспективи роботи у поточному році. Також висвітлила питання реалізації основних напрямів дослідницької діяльності здобувачів освіти в галузі сільського, лісового господарства, квітникарства та озеленення у 2021-2022 році.


Надія ШПІТЬКО, завідувач відділу організаційно-масової роботи КЗО “ОЕНЦДУМ”, провела аналіз участі СЮН/ЕНЦ області з організаційно-масової роботи еколого-натуралістичного спрямування, розставила основні акценти у проведенні профільних масових заходів з дітьми та молоддю у 2022 році.


Наприкінці семінару Юрій ПЕДАН, директор КЗО “ОЕНЦДУМ”, ознайомив присутніх з плануванням освітньої траєкторії розвитку системи закладів позашкільної освіти області в 2022 році, а також з розподілом кураторських зон серед педагогічних працівників КЗО “ОЕНЦДУМ” в закладах позашкільної освіти еколого-натуралістичного спрямування міських, сільських та селищних рад області в 2022 році.


Директори рай/міськ СЮН/ЕНЦ в кінці заходу розповіли про організацію роботи закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму міст і районів області в 2022 році, поділились проблемами та перспективи роботи.


Фотографії та матеріали доповідачів розміщені за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1IJhTE-3YXcn9OabBT2nP447pb-5S8Ens?usp=sharing


Заступник директора  КЗО “ОЕНЦДУМ”                                     Галина КРИКУН