Меню

Документи

Дистанційка НЕНЦ


Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді запрошує всіх бажаючих приєднатися до позашкільного простору.


Враховуючи складну ситуацію в Україні та обмежену можливість щодо використання комп'ютерної  техніки,  пропонуємо молоді  користуватися смартфонами, які постійно у них під рукою. Це зручно і для здобувачів освіти, і для їх батьків.


З метою залучення учнівської молоді до дистанційного навчання в мережі позашкілля, Національний еколого-натуралістичний центр створив власний Telegram-канал під назвою “Дистанційка НЕНЦ” https://t.me/education_nenc


Це не просто канал, а освітня платформа для здобувачів освіти закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму. НЕНЦ пропонує цікаві дистанційні заняття за різними напрямами гурткової еколого-натуралістичної роботи, а саме з біології, екології, зоології, агрономії, ветеринарії, квітництва, дендрології, садівництва тощо.


Це розробки занять, відеоблоги, майстер-класи, лекторії для дозвілля в позашкільному просторі.


Розклад занять для дистанційного навчання на період з 14 по 18 березня 2022 р. - за посиланням https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/rozklad_14-18.pdf?fbclid=IwAR0xm3qYEPNIz8-gV4pR48zKH-ULPXD4A5QL2fmPaq31M3lmPQg6QTmTTg4


Якщо у когось не буде можливості  в зазначений час відвідати дистанційне заняття, то на ютуб-каналі “НЕНЦ” https://youtube.com/channel/UCM3MDFAAO9oT8PdcxxnuuQg в рубриці “Дистанційка НЕНЦ” можна буде переглянути заняття в зручний для вас час.


До зустрічі! Разом ми сила!


#НЕНЦ #NENC #ДистанційкаНЕНЦ #ІНФО_НЕНЦ