Меню

Документи

Про проведення обласного конкурсу “Новорічна композиція”
в КЗО “Обласний еколого-натуралістичний центр
дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради


Щорічно напередодні новорічних свят в комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Юрій ПЕДАН) (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”) відбувається конкурс “Новорічна композиція”, метою якого є формування у дітей та молоді екологічної свідомості, бережливого ставлення до природи, розвитку творчих компетенцій.


Здобувачі освіти Дніпропетровщини готують флористичні композиції в номінаціях “Стилізована ялинка”, “Новорічний вінок”, “Новорічна композиція”. Цьогоріч для участі в конкурсі надано більше 350 робіт з 36 громад області.


Найбільша кількість робіт представлена в номінації “Новорічна композиція”, тут і казкові будиночки, і годинники, і флористичні композиції, і новорічні персонажі, підсвічники та навіть об’ємні картини.


Зважаючи на специфіку минаючого року, провідною темою є українські орнаменти та синьо-жовті кольори.


Найкращі роботи відібрані для участі у Всеукраїнському конкурсі (Національний еколого-натуралістичний центр), а також виставлені для огляду в Департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.


Ознайомитись з роботами можна в групі КЗО “ОЕНЦДУМ” в фейсбуці, а також переглянути відео та фото матеріали за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1_wV5E6jCDrzBWoeusGdoMQNtzRcQ7HTF?usp=share_link


Підготувала                                                                           Галина КРИКУН
заступник директора
з виховної роботи