Меню

Документи

Захоплююча подорож до міста Запоріжжя


Зовсім нещодавно, а саме вчора (12.11.2019), відбулася екскурсія до дивовижного та казкового міста Запоріжжя. Як дізналися згодом, сама назва походить від “Місто, що знаходиться за порогами”.


У першій частині нашої подорожі ми побували у Запорізькому ботанічному саду. Сказати, що ми були здивовані, нічого не сказати. Всі прекрасно розуміють, що сучасна молодь не цікавиться взагалі практично рослинами, та як вони ростуть, але це виняток. Нам настільки захоплюючи розказували про окремі види рослин, що не слухати було неможливо! Також ми мали можливість після екскурсії подивитися та пофотографуватися окремо від усіх. Оскільки на вулиці вже було досить прохолодно, на базі цього ботанічного саду нас пригостили чаєм з печивом та цукерками.


Наступною нашою зупинкою була “Дитяча залізнична школа”. Найбільше запам’ятався зоопарк, який знаходився на території цієї школи. Дуже багато різних видів тварин, серед яких і скунс, лама, поні, ведмеді та інші.


Остання екскурсія, яка входила у нашу подорож, була подорож у Національний заповідник “Острів Хортиця”. До цього часу ми не були на цьому острові, тому завдяки екскурсоводу ми мали можливість познайомитися з цим островом за годину. Дуже багато пам’яток архітектури, які єдині в Україні збереглися саме на цьому острові, ексклюзивна дерев’яна церква та багато чого ще. Це була наша остання екскурсія на день, тому після Хортиці ми вирушили додому.


Виносимо велику подяку адміністрації Обласного еколого-натуралістичного центру, який дав можливість провести цей день на відмінно! Після таких екскурсій хочеться робити та творити у науково-дослідницькій діяльності знову і знову!!!


Мала Поліна та Задорожна Катерина,
вихованки Дитячого екологічного центру м. Кам’янського,
переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
Обласної природничої школи.