Виховний захід до всесвітнього дня Землі

 

  

 

13 квітня на базі КЗ “Підгородненська ЗОШ № 3” Дніпровського району силами вихованців гуртків КЗ “ЦЕНТУМ ДРР”: “Юні друзі природи” (керівник Аулова Олена Андріївна), “Юні охоронці природи” (керівник Чеберячко Лідія Миколаївна) та “Студія екодізайу” (керівник Алексєєва Ірина Миколаївна) було проведено виховний захід до всесвітнього дня Землі. На заході було присутньо 140 учнів школи шостих, восьмих та дев’ятих класів.

 


Вихованці гуртка “Студія екодизайну” оформили виставку поробок з природного матеріалу. Учні школи, добре знайомі з роботами гуртківців, ще раз мали змогу побачити скільки краси та натхнення дарує природа умілим рукам.

 


Саранча Софія, переможець обласного туру міжнародного конкурсу “Вода – джерело життя” в номінації “Мультимедійна презентація “Природні водойми моєї місцевості та їх важливість для місцевої громади” розповіла всім присутнім про їх рідну річку Кільчень. Про її красу, важливість для їх населеного пункту, про проблеми річки та про те, що роблять юннати, щоби захистити її.


Вихованці гуртка “Юні друзі природи” показали відеофільм переможця обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста – 2017” – “Степова пісня”, який був присвячений темі охорони та збереження ландшафтів. Стрічка розкрила глибокі питання перетворення природних ландшафтів людиною для своїх потреб. Ті ж самі питання торкнув і виступ колективу екологічної просвіти “Дніпряни” - Дике поле, Великий луг, Дніпрові пороги. Нікого в залі не залишило байдужім цей яскравий та глибокий виступ юннатів, які усім серцем боліють за рідну природу.


Оксана Вікторівна Дем’янова,
завідуюча організаційно-масовим відділом
комунального позашкільного навчального закладу
“Центр еколого-натуралістичної творчості

учнівської молоді” Дніпровської районної ради