Урочиста лінійка, присвячена початку
нового навчального року “Ввійди в природу другом”


14 вересня 2017 року на базі комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних натуралістів” м. Павлограда (далі – СЮН) було проведено урочисту лінійку, присвячену початку нового навчального року “Ввійди в природу другом”. В лінійці взяли участь вихованці гуртків та учні шкіл № 1, 3, 9 – понад 100 дітей початкової та середньої ланок.


На початку лінійки з інсценізацією “Природа – джерело доброти” виступили юннати гуртка “Дендрологія з основами озеленення” (керівник Петренко С.О.) та учні 5 класу ЗШ № 3 (керівник Сафіна І.Р.), яскравим завершенням виступу стала пісня “Коли співають діти” у виконанні учениці 5-а класу ЗШ № 9 Кіденко Дар’ї (керівник Гуменюк Л.М.).


Потім всі учасники лінійки об’єдналися в команди і вирушили в екологічну мандрівку. Проведено змагання в формі квесту, вихованцям запропоновано завдання еколого-натуралістичного спрямування на 7 зупинках: “Склади слово”, “Головоломка”, “Нагодуй пташку”, “Зоотеатр”, “Пташина родина”, “Музична”, “В світі рослин”.


Змагання пройшли активно, весело і пізнавально. Діти отримали багато цікавої інформації про флору і фауну рідного краю та велику кількість позитивних емоцій.


Наприкінці лінійки з початком нового навчального року привітала вихованців директор Станції юних натуралістів Кириченко Катерина Борисівна та вручила посвідчення про присвоєння почесного звання юних натуралістів тим, які пройшли випробування на міцність, кмітливість, продемонстрували знання флори і фауни рідного краю; готові бути в злагоді з природою, оберігати та піклуватися про природні багатства Павлоградщини.


На завершення пролунала пісня учениці 3-а класу ЗШ № 1 Мкртчян Дар’ї (керівник Гуменюк Л.М.) “Чарівна квітка”, під акомпанемент якої було традиційно випущено птахів миру – голубів.


Успіхів вам в новому навчальному році, наші дорогі вихованці, нових звершень та перемог!

 


Виступ Кіденко Дар’ї

 

 

Виступ юннатів

 


Зупинка “Головоломка”

 


Зупинка “Рослинна”

 


Зупинка “Пташина”

 


Зупинка “Музична”

 


Зупинка “Зоотеатр”

 


Виступ Мкртчян Дар’ї

 


Вручення посвідчень

 


Голуб миру

 


Дерево настрою

 


Дерево нашого настрою