Інформація

про пароведення свята “Подорож до країни юннатів”

на базі Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Дніпровського району


22 вересня в Центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Дніпровського району, що в селі Обухівка, пройшло яскраве свято – “Подорож до країни юннатів”, присвячене “Дню натураліста 2017”.


Десь опівдні на прикрашеному зеленому подвір’ї Центру зібралися учні 3-х та 4-х класів Горянівської та Обухівської середніх шкіл, вчителі та батьки. Їх гостинно зустрічали працівники Центру, які підготували виставки дитячої творчості та цікаву насичену програму. На початку свята гостей привітав його беззмінний директор Іван Павлович Боярчук. До привітань приєдналися й зовсім малі охоронці природи – 4-х та 5-ти річні малюки. Вони прочитали гостям вірші, а потім навчили їх веселому й запальному танцю, який з задоволенням танцювали й діти, й навіть дорослі.


Власне, танок став лише невеличкою розминкою перед цікавою грою-мандрівкою. Поділившись на 3 команди, діти відправилися в захоплюючу подорож “Країною юннатів” – територією Центру. На зупинках-станціях їх чекали ігри, загадки, вікторини, нові знайомства, сюрпризи й відкриття.


На кожній зупинці команди зустрічали чергові по станції – учні, що підготували для мандрівників тематичні вірші. Роль начальників станцій старанно виконали працівники Центру, які провели цікаві екскурсії, розповіли дітям про роботу гуртків та відповіли на їх чисельні запитання.


Найцікавішою й найзмістовнішою була розповідь директора закладу, що зустрів школярів на навчальній пасіці. Багато років Іван Павлович керує не тільки Екологічним центром, а є також керівником гуртка “Юні бджолярі”.


Надовго запам’ятається школярам зустріч, що відбулася на території кінного клубу “Срібна підкова”. Діти з цікавістю послухали розповідь керівника клубу Анжели Анатоліївни і подивилися показовий виступ чотириногого стрункого красеня, який завзято демонстрував перед учнями своє вміння скакати риссю та галопом і навіть стрибати через бар’єр.


А на завершення подорожі в “Зеленому класі” Центру був проведений “Цікавий урок”, на якому школярі дізналися багато нового й несподіваного і про коней, і про бджіл, і про інших тварин.


Але завершення мандрівки зовсім не означало завершення свята. На гостей чекали “Чарівні майстерні” та їх хазяйки-чарівниці, які провели для маленьких відвідувачів заходу майстер-класи. Діти розписували пряники, виготовляли квіти з кукурудзяного листя та картини з манної крупи, які залишаться їм на згадку про чудово й змістовно проведений час. А ще кожен з майбутніх юннатів отримав медаль посвяти в юні натуралісти. Трохи втомлені, але задоволені й сповнені яскравих вражень вже не майбутні, а теперішні, справжні юннати залишали гостинне подвір’я Центру, пообіцявши повертатися сюди знову і знову й гідно нести своє нове звання – звання “Юного натураліста 2017”.

 


Святкове вiдкриття заходу

 


Привiтання директора

 


Кiнний клуб “Срiбна пiдкова” показує свою роботу

 


Знайомство з живим куточком

 


Колишнi та майбутнi юннати разом

 


Ознайомлення iз рослинами оранжереї

 


Боярчук Iван Павлович знайомить майбутнiх юннатiв iз учбовою пасiкою

 


Солодкий мед зi своєї пасiки

 


Будуть бджоли - буде й мед

 


Ознайомлення майбутнiх юннатiв iз технологiю догляду за бджолами

 

 

Флеш-моб

 


Майстер-клас з малювання манкою

 


Майстер-клас проводить керiвник гуртка Алексєєва Iрина Миколаївна

 


Найсмачнiший майстер-клас - розпис iмбiрних пряникiв