Меню

Документи

“Чарівна мандрівка”
Захід з нагоди “Дня юного натураліста”


23 вересня в КЗ “Обухівський НВК №2” Дніпровської районної ради в рамках обласного етапу Всеукраїнської акції “День юного натураліста” пройшов святковий захід під назвою “Чарівна мандрівка”. Його підготували та провели педагоги КПНЗ “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” Дніпровської районної ради. Учасниками заходу стали учні 4-го та 5-го класу, які зібралися на подвір’ї навчально-виховного комплексу.

 


Після привітання та знайомства ведуча заходу – культорганізатор Центру Олена Андріївна Аулова – коротко розповіла юним гостям про нагоду їхнього зібрання та про тих, кого ось вже 95 років називають юними натуралістами.

 


Потім учні пограли в тематичну гру “Ми – юннати!”, в ході якої повторили та засвоїли правила поведінки в природі та з’ясували, чи відповідає їх ставлення до природи званню “юний натураліст”. Фото 1.


До присутніх звернулася завідуюча організаційно-масовим відділом Центру Дем’янова Оксана Вікторівна, яка розповіла про роботу гуртків закладу і запросила всіх на екскурсію територією ЦЕНТУМ, а бажаючих поповнити свої природничі знання та навики – в гуртки Центру, які працюють на базі шкіл району.

 

 


Після нетривалої вступної частини заходу учні, поділившись на дві команди, відправились в “Чарівну мандрівку” по станціям, заздалегідь розташованим на подвір’ї школи, кожна команда по своєму маршруту. Одну команду супроводжувала керівник гуртка Центру Людмила Михайлівна Сесь, другу – культорганізатор Центру. Фото 2, 3.

 

    


Метою квесту для обох команд було пройти запланований маршрут та зібрати в “чарівну папку” сім “чарівних картинок”, які майбутні юннати мали отримати тільки після чергового випробування – відповідей на питання вікторин, участі в тематичних та рухливих іграх. Напрям подальшого руху вказували загадки-підказки, а точніше їх відгадки.  Фото 4, 5, 6 Діти виконують завдання змагань.


Але головною метою “мандрівки” було отримання учнями нових знань. В ході гри діти почули багато нової цікавої інформації про загадковий та чарівний тваринний і рослинний світ. Особливий інтерес у учнів викликали деякі надзвичайно цікаві і, навіть, неймовірні факти про домашніх, декоративних та диких ссавців, риб та інших мешканців водойм, про коней та бджіл, про дерева та квіти, про які вони дізнавалися на кожній тематичній “станції”.


Наприкінці квесту, пройшовши нелегкий, але цікавий маршрут, кожна команда обміняла свою папку з зібраними в ній тематичними картинками на приз-подарунок, яким стала кольорова та цікава “Абетка рослин”. Призи одержали також і найактивніші гравці, які показали себе найбільш творчими, кмітливими та ерудованими. Після чого відбулося посвячення дітей у юннати. Від завідуючої організаційно-масовим відділом Оксани Вікторівни Дем’янової діти отримали привітання з успішним проходженням екологічного квесту та медалі посвячення в юннати.

 

 


А ще на згадку про “Чарівну мандрівку” учням залишилося традиційне загальне фото, нові знання та яскраві емоції, а також розуміння важливості й необхідності любити й берегти рідну природу. Фото 7, 8 Фото на згадку.


Олена Аулова, культорганізатор ЦЕНТУМ,
Оксана Дем’янова, завідувачка організаційно-масовим відділом.