ДАВАЙТЕ РАЗОМ ПІКЛУВАТИСЯ ПРО ЛІС


Зайве нагадувати значення, яке відіграє лісове господарство для економіки держави, і як чинник величезного позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище.


Юні лісівники філії комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради “Шафран” (директор Педан Ю.Ф., завідувач філією Журавель В.Є.) вже третій рік поспіль активно співпрацюють зі спеціалістами лісового господарства Державного підприємства “Петриківський лісгосп”.

 


Напередодні професійного свята, яке працівники лісогосподарської галузі відзначають на початку осені, вихованці філії завітали до лісництва привітати своїх наставників. Лісничий господарства Курило В.Л. звернувся до молоді зі словами вдячності за їх небайдуже ставлення до лісу, цього природного національного скарбу, зауважив, що берегти ліс – це не тільки професійний обов’язок лісництва, а й справа кожного з членів громади.


Помічник лісничого Кіріченко О.І. розповів про діяльність лісового господарства, інноваційні технології вирощування рослин в лісовому господарстві та провів профорієнтаційну бесіду з молоддю.


Оглядову екскурсію по території розсадника провела працівниця лісгоспу Браславець В.І., яка є також куратором дослідницької діяльності гуртківців по догляду за посівами саджанців лісових культур.


Разом з наставником та керівником гуртка Ніколаєнковою О.В. юні лісівники цього ж дня спланували свою роботу в лісництві: під опіку вихованців філії лісництвом передано 0,2 га розсадника. На цій площі юні лісівники доглядають за посівами кримської та звичайної сосни, липи, дуба червоного, ялівця козацького, верби та самшиту. На жовтень поточного року юними лісівниками також сплановано висадку саджанців берези на піддослідній території.


Ліс – це душа всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок. Дуже важливо, щоб наші вихованці були не байдужими до проблем лісу, здатними до активної природоохоронної дії. А справа дорослих – стати надійними помічниками у формуванні соціально-активної особистості вихованця, екологічної свідомості та культури.


Керівник гуртка філії
КЗО “ОЕНЦДУМ” “Шафран”
Ніколаєнкова О.В.