Меню

Документи

Інформація
про заходи, проведені в рамках тижня патріотичного виховання .
з нагоди Дня захисника України


З 12 по 16 жовтня 2020 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Педан Ю.Ф.) відбувся тиждень патріотичного виховання, в якому брали участь вихованці гуртків закладу.

 

   


В гуртках керівниками гуртків проведено тематичні виховні бесіди, на яких діти дізнались історичні факти зі славетного козацького минулого, спробували себе уявити воїнами на передовій, з’ясовували, чи кожен зможе стати захисником і які риси характеру мають бути у такої людини. А також дискутували з приводу того, що кожен з нас може зробити на своєму місці для України, незалежно від віку, статі та фізичної сили.

 

 


Підібрано та оновлено інформаційні матеріали до Дня захисника України на стендах та у кабінетах, організовано фотовиставку силами керівників гуртків та їх вихованців. Стенд розміщено на вулиці з метою дотримання протиепідеміологічних заходів, щоб кожен бажаючий зміг ознайомитись з інформацією, співробітники КЗО “ОЕНЦДУМ” проводили інформування дітей щодо матеріалів на стенді.

 

 


13 жовтня 2020 року проведено свято до Дня захисника України (керівник Шпітько Н.С.), в якому брали участь вихованці гуртка “Любителі декоративних та свійських тварин”. На святі обговорили історичні факти становлення Української державності, згадали про відважних воїнів, які боронять нашу землю ризикуючи власним життям на Сході України сьогодні. Були проведені цікаві конкурси для хлопчаків, майбутніх захисників, нащадків справжніх козаків, на спритність та уважність.

 

   


Для наймолодших гуртківців проведено конкурс дитячого малюнка до Дня захисника України.


Проведення тижня патріотичного виховання з нагоди Дня захисника України сприяло формуванню патріотичної особистості, ціннісних орієнтирів та громадської самосвідомості на прикладах боротьби українських захисників за незалежність та суверенітет держави, розумінню значущості вчинків людини за власне майбутнє і майбутнє України.


Підготувала:
Крикун Г.В.,
заступник з виховної роботи
КЗО “ОЕНЦДУМ”