Участь делегації від Дніпропетровської області

у зборі лідерів Всеукраїнської дитячої спілки

“Дитячий екологічний парламент”

 

З 13 по 17 червня цього року команда від Дніпропетровської області у складі 5 чоловік брала участь у Всеукраїнському зборі лідерів дитячих екологічних парламентів. Захід проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (директор В.В.Вербицький). В складі команди були наступні юннати: Купріянова Аліна, Мамиркін Олексій, Ляліна Дарья, Телушкіна Юлія (вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних натуралістів Тернівського району” м. Кривого Рогу, директор А.Д.Цуренков) та Щогла Валентина (вихованка комунального закладу “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” Дніпропетровського району, директор І.П.Боярчук).

 

Організатором делегації від Дніпропетровської області був комунальний заклад освіти “Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр дітейта учнівської молоді” (директор Ю.Ф.Педан).


Вагома подія зібрала активістів еколого-природоохоронного руху зі всіх областей України під девізом – “Погляд молоді на екологічні проблеми сучасності”. Юні парламентарі разом вирішували організаційні питання роботи ДЕП: обирали голову ДЕП, складали проект молодіжної екологічної конституції та висували свої пропозиції щодо ескізу емблеми ДЕП. Телушкіна Юлія була активним учасником засідання Круглого столу ДЕП та презентувала природоохоронну діяльність юннатів Дніпропетровській області, окремо – роботу активу СЮН по збереженню пам’яток природи Криворіжжя.


Наші юннати разом з представниками інших 24 областей брали участь у флеш-мобі “Країна юннатія”, представляли Дніпропетровщину на вечорі знайомств, виготовляли сувеніри та плели захисну сітку для воїнів АТО на майстер-класах народної творчості.


За окремою програмою Щогла Валентина, вихованка гуртка “Юні овочівники” ЦЕНТУМ Дніпропетровського району проходила навчання за проектом “STEM-освіта у агробіологічному напрямі” за що отримала відповідний сертифікат.


Крім того, діти побували на екскурсіях до Національного історичного музею, музею Чорнобильської катастрофи, на виставах театру оперетти та драматичного театру ім. І. Франка. Під час екскурсій оглядали Крещатик та інші цікаві вулиці і сквери столиці України.


Поїздка у Київ надовго залишиться у серцях юннатів. Участь в роботі дитячого парламенту надихає на активну діяльність і нові звершення на місцях, стимулює творчий розвиток.

 

Керівник делегації:


заст директора СЮН                                                                                Пархоменко Н.Н.
Тернівського району Кривого Рогу

 

 

 

Участь в урочистому відкритті зборів

 

 

Участь у флешмобі

 

 

Вечір знайомств, презентація області

 

 

 

Екскурсія до Історичного музею

 

 

Виступ Телушкіної Юлії на засіданні Круглого столу

 

 

Виготовлення сувенірів

 

 

Виготовлення захисної сітки для воїнів АТО

 

 

Участь в майстер-класах

 

 

Нагородження команди