Звіт про участь у Всеукраїнському конкурсі
з флористики та фітодизайну

 

З метою активізації роботи з флористики та фітодизайну з 13 по 15 вересня 2016 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (далі - НЕНЦ) був проведений фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (далі – Конкурс) позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів “Квіткова симфонія”. Конкурс проводився у двох номінаціях: “квіткові килими” та “флористична архітектура”. Участь у фінальному етапі Конкурсу брали команди з 13 областей України: Івано-Франківської, Дніпропетровської, Волинської, Сумської, Полтавської, Чернігівської, Рівненської, Кіровоградської, Вінницької, Житомирської, Харківської, Херсонської та Рівненської.


Відповідно до наказу НЕНЦ від 12.08.2016 № 74-0 “Про підсумки заочного етапу Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну” Дніпропетровську область представляли вихованці комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф., далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) Плис Лілія та Рудакова Владислава, учениці 9 та 11 класів відповідно комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 76” Дніпровської міської ради. Керівник команди: Положій Л.В., керівник гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ”.


Програмою заходу було передбачено:
конкурс на виготовлення квіткових килимів та флористичних скульптур;
творчий захист представлених робіт;
відвідування майстер-класів з флористики;
ознайомлення з роботами флористів-учасників виставки “Акценти осені”.


У складі журі з юннатами працювали Климчук Я.В., флорист, дизайнер, керівник аматорської студії дизайну “Білий сад”, Колоколова Л.В., флорист, дизайнер, викладач флористики та дизайну дитячої студії та педагогічні працівники НЕНЦ.


Команда КЗО„ОЕНЦДУМ” представила композицію “Квіткова симфонія єдності патріотичних сердець”, на який зображено нотний стан з центральною об’ємною композицією з яскравих квітів, листя аспідістри і хости, як символ любові, єдності та вірності (аспідістра – “Дружна сім’я”), скрипковий ключ об’єднує славетне минуле нашого народу з надійним майбутнім, яке, нажаль. захмарене подіями на сході України. Місток єдності розірвано вибухами, які на композиції показано квітами та колоссям червоного та чорного кольорів.


За результатами конкурсного змагання команду від Дніпропетровської області було нагороджено дипломом НЕНЦ за зайняте ІІІ місце у номінації “Флористична скульптура”. Журі конкурсу відмітило творчій підхід до захисту робіт, наявність костюмів, професійне виконання танців та віршів. Керівник команди Положій Л.В., нагороджена подякою НЕНЦ за підготовку та втілення проекту.


Під час заходу команда відвідала Міжнародну виставку подарунків та товарів для дому, яка відбулася в Міжнародному виставковому центрі, також юннати відвідали майстер-клас “Флористичний об’єкт”, який проводила Наталія Агєєва, директор Міжнародної Академії флористики.


Методист КЗО “ОЕНЦДУМ”                                                                           А.В.ІВАНУС

 

 

Юннати втілюють ідею композиції

 

 

Дружна робота над композицією

 

 

Захист композиції

 

 

Квіткова сімфонія єдності патріотичних сердець

 

 

Нагородження переможців конкурсу