В Довгинцівському районі м. Кривого Рогу

відбувся конкурс колективів екологічної просвіти
“Земля – наш спільний дім”

 

    

 

  

 

23 лютого в Криворізькій педагогічній гімназії було проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти “Земля – наш спільний дім” за напрямом “Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони” під назвою “Українські ландшафти, бережи їх і дбай. І нащадкам красу цю земну передай!”, в заході взяли участь 5 команд загальноосвітніх закладів району:
- команда “Планета у долонях” Криворізької педагогічної гімназії;
- команда “Росток” Криворізької загальноосвітньої школи № 90;
- команда “БіоLife” Криворізької загальноосвітньої школи № 88;
- команда “Едельвейс” Криворізької загальноосвітньої школи № 108;
- команда “Крізь час” “Криворізької загальноосвітньої вальдорфської школи –дитячий садок”.


Під час виступів команди розкрили проблему змінення ландшафтів України та наслідки, які починає отримує людство в результаті свого безвідповідального відношення до природи.


Цього року в конкурсі вперше взяла участь команда “Крізь час” “Криворізької загальноосвітньої вальдорфської школи –дитячий садок”, у виступі діти показали свою практичну роботу щодо вивчення природних ландшафтів в різних місцях України. Команда “Росток” представила ліричну новелу, присвячену збереженню лісів. Малюючи піском по склу, команда “БіоLife” показала як антропогенні ландшафти поступово змінюють природні.


Переможцем районного етапу стала команда “Планета у долонях” (КПГ), керівник Микитюк І. А., виступ якої мав високій рівень виконавчої майстерності та був актуальним, соціально значущим.


Аврамчук Надія Петрівна,
Методист з еколого-натуралістичного напряму
КПНЗ “ЦДЮТ “Гармонія” КМР