Практикуми в університеті

 

  

 

Через гуртки “Аналітична хімія” (керівник Жук Л.П.), “Неорганічна хімія” (керівник Медведєва І.А.), “Зоологія” (керівник Бригадиренко В.В.) учні Слобожанського НВК № 1 Дніпровського району залучаються до науково-дослідницької та експериментальної роботи. Коло їх наукових інтересів: хімія, біологія, екологія, фізика, географія, мікробіологія.


Юні науковці не лише показують оригінальні досліди за допомогою власноруч сконструйованих пристроїв, а й демонструють послідовність застосування алгоритмів до перетворення навчальних задач і навіть спостережень у ланцюжки досліджень. Це дає їм можливість побороти власну нерішучість, навчитись планувати свій робочий день таким чином, щоб вистачило часу і сил не лише для виконання шкільних завдань, а й для власних, нехай і маленьких, досліджень.


Цікаві і змістовні заняття цих керівників гуртків. Вони застосовують знання власного досвіду , використовують матеріально-технічну базу наукових лабораторій ДНУ ім. О. Гончара, демонструють хімічні явища на фоні хімічних реакцій, широко використовують методи мікроскопії. Звичайно, в школі нам цього не вистачає, тому наші діти з цікавістю та задоволенням відвідують ці гуртки і навчальні практикуми.


Керівники Жук Л.П., Медведєва І.А., Бригадиренко В.В. надають досить вагому допомогу учням-старшокласникам у підготовці до зовнішнього незалежного тестування та допомагають удосконалювати знання учнів при підготовці до обласних олімпіад з базових навчальних дисциплін.


Черговий практикум відбувся 23 лютого 2017 року на базі ДНУ ім. О. Гончара.


Учні працювали в лабораторіях кафедр зоології та аналітичної хімії.


Бажаємо юним науковцям подальшої успішної роботи із спеціалістами ВУЗу.