Інформація
про проведення свята “День відкритих дверей”


19 вересня 2017 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф.Педан) в межах Всеукраїнської акції “День натураліста” відбулося свято – “День відкритих дверей”.


На прикрашеному майданчику зібралися учасники свята – діти початкових класів комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради, вчителі, батьки, юннати інших років та гості закладу.


Вихованці еколого-естетичної студії КЗО “ОЕНЦДУМ” виступили з літературною композицією “Юннат – це на все життя”. Зі словами вітання до дітей звернулися директор КЗО “ОЕНЦДУМ” Педан Ю.Ф., редактор часопису “Свята справа” Чегорко П.Т та керівники гуртків квітникарства –
Крикун Г.В та зоології – Мізін В.В.


На передодні свята першокласники за допомогою дорослих написали листи-бажання, в яких висловили свої мрії та побажання нашій країні та всьому людству.


Настає урочиста хвилина свята, і ось первачки, яких прийняли до дружньої юннатівської родини, відпускають різнокольорові кульки з побажаннями у Всесвіт, тим самим дають старт своїм мріям.


Діти також отримали подарунки до нового 2017-2018 навчального року. Це чудові видання КЗО “ОЕНЦДУМ”: екологічні абетки, размальовки “Птахи нашого краю” та “Антистрес”, набір плакатів, які допоможуть дітям в вивченні природи рідного краю.


Керівники гуртків провели екскурсії по зооботанічному комплексу та профільним кабінетам КЗО “ОЕНЦДУМ”. Діти відвідали теплицю, живий куточок, подивилися цікаві фільми про життя тварин у відео лекторії “Екологія ХХІ століття”.


Тож новий навчальний рік розпочато! І нехай всі побажання і мрії дітей та педагогів здійсняться!


Підготувала:
Калашникова Н.Д, завідувач відділу організаційно-масової роботи КЗО “ОЕНЦДУМ”

 


Урочиста лінійка

 


Вручення подарунків

 


Отримання размальовок

 


Побажання та мрії дітей

 


Хай мрії збуваються