Плідна праця з новорічним настроєм


Вже не перший рік КПНЗ “Центр еколого-натуралістичної творчості” Дніпровської районної ради в рамках заходів з патріотичного виховання дітей та молоді веде тісну співпрацю з Всеукраїнською Громадською волонтерською організацією “Ріка життя”, яка опікується родинами загиблих та поранених учасників АТО. Ось і в ці Новорічні свята педагоги закладу прийняли активну участь в підготовці та проведенні “Волонтерської Ялинки” для дітей Захисників.


На свято, яке відбулося 05 січня 2018 року в “Палаці дітей та юнацтва” на вулиці Набережна Перемоги за підтримки голови Дніпропетровської ОДА Резніченко В.М., було запрошено близько 150 дітей та їх батьків з різних міст та районів області. А його підготовкою та проведенням опікувалися близько 50-ти небайдужих громадян області, серед яких були й співробітники Центру: керівник гуртка Ірина Миколаївна Алєксєєва, завідуюча оргмасовим відділом Оксана Вікторівна Дем’янова, культорганізатор Олена Андріївна Аулова. Олена Андріївна приймала активну участь в загально організаційних заходах, а Оксану Вікторівну та Ірину Миколаївну організатори “Волонтерської Ялинки” запросили для проведення майстер-класів з розпису пряників та виготовлення новорічних еко-прикрас.


Майстер-класи вже відомих на всю область майстринь, що тривали майже 2 години, відвідало більше 100 дітей та дорослих. Треба було бачити щасливі обличчя великих та маленьких учнів, які фотографували й демонстрували друзям та батькам зроблені власноруч оригінальні прикраси та розмальовані різнокольорові пряники. Й взагалі щастя, радості, посмішок та позитиву в цей день в стінах “Палацу” було через край. Програма свята була надзвичайно насиченою та різноманітною. Майстер-класи, завзятий ведучій та Дід Мороз, веселі ігри та танці під ялинкою з клоунами та аніматорами – героями улюблених мультфільмів, рухливі ігри біля “Кубу активності” та “Х-боксу”, аква-грим та фото локації… Кожен знайшов собі заняття й розваги за інтересами. Впродовж свята гостей пригощали чаєм та соками, печивом, цукерками та мандаринами, купленими за гроші меценатів та волонтерів. Святковий піднесений настрій підтримали й артисти молодіжного театру “Віримо”, які показали глядачам веселу казку. Наприкінці свята кожен з маленьких гостей отримав великий подарунок.


“Ми зібралися всі разом заради однієї великої спільної справи – привітати й подарувати свято дітям наших Захисників, зробити його особливо теплим, не схожим на інші свята”. Такі слова написала в своєму фейсбуці Світлана Волович – член правління ГО “Ріка життя”, ініціатор й головний організатор “Волонтерської Ялинки”. А ось допис Світлани на адресу педагогів ЦЕНТУМ: “Дякую за вже постійну співпрацю з позашкільним Центром, що в селі Обухівка. Ніколи б раніше не подумала, що можна так плідно працювати з державною освітньою установою. Креативно, якісно та завжди оперативно! Всім би повчитися у вчителів-вихователів цього закладу!”.


Щоб, як кажуть, “закріпити свій успіх”, “вчителі-вихователі” ЦЕНТУМ провели ще одну Новорічну ялинку вже на своїй території. Наприкінці зимових канікул в Екологічній світлиці відбулося свято для дітей села Обухівка. Вони прийшли до Центру разом з батьками та бабусями, якім діти підготували сюрприз – показали казку-виставу “Теремок”. А сюрпризом для малих гостей були веселі конкурси та ігри, новорічні пісні та танці біля прикрашеної ялинки. На жаль, свята закінчуються, але спогади про яскраво й весело проведені часи разом з Центром еколого-натуралістичної творчості Дніпровської районної ради залишаються… до наступних свят, до наступного Нового року.


Олена Аулова, культорганізатор ЦЕНТУМУчасників свята розважають

герої улюблених мультфільмів

 


Ялинка в ЦЕНТУМ

 


На сцені працюють аніматори

 


Новорiчнi розваги

 


Розпис пряників

 


Самий смачний та солодкий

майстер-клас по розпису пряників

 


Майстер-клас по виготовленню

новорічних екоприкрас

 


Малеча зустрічає Діда Мороза

 


Заводний ведучий

 


Зроблені власноруч екоприкраси

 


Казкові герої розважають дітлахів