Меню

Документи

Тиждень сталого розвитку в “Дивосвіті”


Під гаслом “Станьмо на варті власного майбутнього” в навчально-виховному комплексі “Дивосвіт” міста Жовті Води з 26.02 по 05.03 проходив Тиждень сталого розвитку. Організатором тижня був еколого-натуралістичний центр “Енергія” та кафедра природничих наук школи.


В заходах проведених під час Тижня сталого розвитку взяло участь понад 800 учнів школи і вихованців ЕНЦ “Енергія”.


Кожний день тижня мав свою назву згідно якого і планувались заходи: День здорового способу життя, День енергозбереження, День толерантності, День без відходів, День Землі.


В перший день для учнів 2-9 класів проведено спортивно-інтелектуальну гру “Бути здоровим – це сучасно” і організовані танцювальні перерви “Рух-це життя”.


В День енергозбереження було організовано роботу енергетичного патруля, який упродовж тижня слідкував за використанням енергоносіів, працювала відеовітальня “Енергія в житті людини”. Ключовою подією Дня толерантності стала учнівська конференція “Стале суспільство-суспільство без війни”. На конференції учні піднімали питання впливу наслідків бойових дій на біорізноманіття Донецької та Луганської області, інфраструктуру та економіку даного регіону. Також в цей день проведено конкурс малюнків та агітаційних плакатів “Моя щаслива планета” та екомозаїка “Ми-діти Землі”.


В День без відходів біло організовано роботу фотозони “Ми – люди сталого стилю життя”, проведено виставку “Атр-хлам” (де були представлені вироби учнів школи з вторинної сировини), проводився загальношкільний моніторинг “Твій екологічний слід”. Громадська організація “Екосвіт” провела для учнів школи майстер-клас “Сортуй сміття правильно”.


В День Землі пройшов перфоменс “Станьмо на варті власного майбутнього”, для учнів 3 класів організовано Свято зустрічі птахів, і проведено загальношкільний конкурс – дефіле “Забуті речі. Друге життя”.


Під час урочистого закриття тижня були визначені найактивніші класи, а переможці тижня отримали нагороди.

 


 

день здорового способу життя

 


енергетичний патруль

 


сортуємо сміття

 


роботи iз вторинної сировини

 


еко гра вiкторина

 


еко гра

 


еко конференція

 


виставка малюнків

 


рухливi перерви

 


агiтбригада Енерджi

 


еко мозаїка

 


еко перфоменс