Про проведення благодійного ярмарку


Благодійність – безкорисливе надання допомоги потребуючим, які не є пов'язаними з благодійником. Благодійність – це один із проявів християнської любові. Благодійність – це здатність творити благо.


Учні Чумаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дніпровського району вже декілька років проводять благодійні акції, ярмарки. Ось і цього року на Масляну пройшов благодійний ярмарок. Виручені гроші вирішили передати в Дніпропетровський військовий госпіталь на лікування воїнів АТО.


В госпіталі нас зустріли начальник стоматологічного відділення Дніпропетровського військового госпіталю в/ч А4615, полковник медичної служби, професор, доктор медичних наук, щелепно-лицевий хірург Матрос-Таранець Ігор Миколайович та ординатор стоматологічного відділення, старший лейтенант медичної служби, кандидат медичних наук Шепеля Алла Василівна. Вони, незважаючи на зайнятість, поспілкувалися з дітьми, розповіли про свою роботу, про історію створення стоматологічного відділення, про волонтерів та їх діяльність.


Усім учням, їх батькам та педагогічному колективу ми привезли величезну подяку за допомогу. На зібрані гроші (3 тисячі гривень) закупили розхідні матеріали для стоматологічного лікування воїнів АТО.


Валентина Колесова,
керівник гуртка комунального
позашкільного навчального закладу
“Центр еколого-натуралістичної творчості
учнівської молоді” Дніпровської районної ради

 


Зустріч з полковником медичної служби, професором,

доктором медичних наук, щелепно-лицевим хірургом

Матрос-Таранець Ігорем Миколайовичем

 


Делегація учнів КЗ Чумакiвська ЗОШ I-III ступенів

у волонтерській кімнаті військового госпіталю

 


Діти на фоні подарунків від пацієнтів - воїнів,

які отримали бойові поранення та лікувалися в госпіталі

 


Учнi Чумакiвської ЗОШ завiтали

до військового шпиталю з допомогою