Меню

Мережа

Комунальний заклад “Дитячий екологічний центр”

Кам’янської міської ради
(директор Гаврилюк Антоніна Іванівна)

 

В місті Кам’янському (Дніпродзержинську) з 1979 року працює Дитячий екологічний центр (ДЕЦ), справжня зелена перлина з дендрарієм, альпінаріями, штучною водоймою та квітниками безперервного цвітіння серед промислового міста, пріоритетними напрямами роботи якого є: природоохоронний, профорієнтаційний, дослідно-експериментальний, реабілітаційно-оздоровчий; просвітницько-екологічний.


ДЕЦ сьогодні – це впровадження нетрадиційної методики екологічної освіти і виховання – музейної педагогіки на базі Міжшкільного екологічного музею, експозиція якого налічує близько 4000 експонатів. За 20 років існування музей відвідало понад 115 тис. чоловік. Музей має почесні звання “Народний” і “Зразковий”.


Закладом проводиться експериментальна робота в регіональному здоров’язбережувальному педагогічному експерименті Університету менеджменту освіти НАПН України, в рамках якого розроблені та втілюються в життя проекти “Позашкілля сприяє здоров’ю дітей”, “Формування інвайронментального мислення підростаючого покоління як одна із складових збалансованого (сталого) розвитку”.


Колектив ДЕЦ знаходиться в постійному інноваційному пошуку шляхом вдосконалення педагогічної діяльності, презентації своїх надбань на міжнародних, всеукраїнських та обласних освітянських виставках.

 

    

 

Будівля та територія закладу

 

 

Музей природи

 

   

 

На природі

 

 

Літнє оздоровлення