Меню

Документи

Шановні наші друзі, юннати, батьки, колеги, дописувачі та як казав Вінні пух Всі, всі, всі) Хочемо вам анонсувати, що на нашому сайті http://www.dneprunnat.dp.ua розміщена сторінка ДО ПЕРЕМОГИ ЧЕРЕЗ ДИТЯЧУ ТВОРЧІСТЬ ТА ПІЗНАННЯ НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ , яка допоможе вам розважитись у період перебування поза межами домівки, або в укриттях.


Сторінка продовжує наповнюватись силами нашого педагогічного колективу.


А також нагадуємо, шо на сайті є сторіка дистанційної роботи (в розділі документи - дистанційна робота), де зібрані матеріали, підготовлені керівниками гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ” за усіма напрямами гуртків, що функціонують в закладі для ознайомлення всіх, хто цікавиться.


З матеріалами можна ознайомитись за посиланнями:
http://www.dneprunnat.dp.ua/ru/dist-rob

https://drive.google.com/drive/folders/1aW76dlgUqQC7K6oiU4yhNVc57YJyxsDz?usp=sharing
https://drive.google.com/drive/folders/1FRhkEFSiNosIN9BIGBweWj6Hr8KqpgLs?usp=sharing


Дякуємо, що Ви з нами в такі нелегкі часи.
Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

Команда підтримки реформ МОН підготувала добірку простих ігор для малечі, адже під час війни особливу увагу необхідно приділяти психічному здоров’ю та піклуванню про близьких.


Психологи наголошують, що гра – природній і чи не єдиний спосіб дитини висловити та прожити власні емоції. Ховаючись в укритті від гучних обстрілів разом із чужими людьми, діти можуть відчувати паніку, тривогу, агресію, тому надзвичайно важливо, щоб дорослі надавали дітям можливість подолати стрес, а також фізичну та емоційну втому.


Пропонуємо ознайомитися з добіркою ігор, які не потребують наявності іграшок або інших  “специфічних” аксесуарів.


Ігри знаходяться за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1d3QZUpBgeczGFoDU4KOBIUMxfRJzzbTZ?usp=sharing


 Ігри допоможуть дитині:
- встановити власні кордони;
- подолати тривогу;
- розслабитися;
- виплеснути емоції;
- зняти напругу;
- заспокоїтися.


Бережіть себе та своїх близьких!


Слава Україні!

Звіт про проведення відкритого заходу
до Міжнародної ночі кажанів


29 вересня 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Ю.Ф. Педан) відбувся захід, присвячений Міжнародній ночі кажанів.

 


У заході приймали участь вихованці гуртка “Любителі декоративних і свійських тварин” “Обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді”, учні комунальньного закладу освіти “СЗШ № 76” (директор Сазанська Г.О.).

Інформація
про відвідування
технічного музею “Машини часу”


10 червня 2021 року комунальним закладом освіти  “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Педан Ю.Ф, далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) була організована і проведена екскурсія для вихованців закладу до технічного музею “Машини часу”.


Юннати поринули у минуле, разом з керівниками гуртків КЗО “ОЕНЦДУМ”, Шпітько Надією та Радзіковською Лілією, які супроводжували вихованців.


Діти познайомились з різноманітними машинами, дізнались про роль тварин у перевезенні вантажів, пошти, мандрівників та пересічних громадян, роль їздових тварин у житті козаків, про історію виникнення автомобіля та велосипеда, побачили старовинні телефони та друкарські машинки. Діти з задоволенням кермували вантажівками, заглядали в багажники та салони авто, які дуже рідко можна побачити зараз на дорогах. Особливо вразила пожежна машина, в салоні якої волів сфотографуватися кожен.