Меню

Документи

Звіт
про проведення заходів, присвячених 80 роковинам
трагедії Бабиного Яру та Бабиних ярів України


24-30 вересня 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Ю.Ф. Педан) проведено заходи, присвячені трагедії Бабиного Яру. Юннати закладу прослухали бесіди, присвячені 80 роковинам трагедї Бабиного Яру. 24 вересня відбувся виховний захід “Трагедія бабиного Яру та Баьиних ярів України”, у якому приймали участь вихованці гуртка “Птахівництво”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради ( директор Сазанська  Г. О.).


Метою заходу було розкрити суть трагедії Бабиного Яру, пояснити її вплив на долю людства, формувати історичну пам’ять, викрити людиноненависницьку політику нацизму, формувати в учнів усвідомлення того, що мир, життя і злагода між людьми – найвищі на землі цінності.

Заходи
до Міжнародного дня захисту дітей


Щороку, 1 червня, в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей. Дорослі готові долати труднощі і перешкоди заради здійснення дитячих мрій та сподівань, заради щастя наших дітей у вільній країні під мирним небом.


В комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф.) з 25 травня по 1 червня 2021 року проведено низку святкових заходів до вищезгаданої дати:


1. Конкурс малюнку на асфальті “Моя країна і я”;
2. Науковий квест “Дива поруч з тобою”;
3. Екскурсії до зоологічного куточка для вихованців центру “Дивовижні тварини живого куточку”;
4. Екскурсії по території “Декоративні птахи” та “Унікальні рослини”;
5. Квест “Природнича мандрівка”.


Юннати з задоволенням малювали, мандрували та дізнавались цікаві факти про рослини та тварин, приймали вітання від керівників гуртків та однолітків.


Кожен з нас мріяв колись повернутись у країну дитинства, але зробити це можна лише разом з нашими дітьми, провівши з ними щасливі та незабутні миті. Саме тому, подібні заходи не лише приносять радість дітям і дозволяють нам разом з ними стати трішечки щасливішими.


Фотозвіт за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1pY-1Ms0Bqx2sxCWXpzhRs-zqg67epqf3?usp=sharing


Підготувала:

заступник директораз виховної роботиКЗО “ОЕНЦДУМ”                                              Крикун Г.В.

Звіт
про проведення літературно-музичної композиції,
присвяченої вшануванню Героїв Небесної Сотні “Герої не вмирають”


18 лютого 2021 року на базі комунального закладу освіти “ Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ ОЕНЦДУМ”, директор Педан Ю.Ф.) відбувся виховний захід, присвячений вшануванню Героїв Небесної Сотні: літературно-музична композиція “Герої не вмирають”. В заході брали участь вихованці гуртка “Юні зоологи” (керівник Стасенко А.В.), учні 6 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г.О).


Метою заходу було формування у вихованців почуття патріотизму, донесення до свідомості юннатів історичних фактів про події, що відбувалися на Майдані з листопада 2013 року по лютий 2014 року, про людей, які брали участь у протистоянні, їх долі та особистості, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, загиблих та тих що не шкодують свого життя у боротьбі за свободу та цілісність України.

Звіт
про проведення відкритого заходу,
присвяченого Міжнародному дню рідної мови
та дню народження Т.Г. Шевченка


10 березня 2021 року на базі комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО ”ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф.Педан) проведено захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови та дню народження Тараса Григоровича Шевченка. У заході приймали участь вихованці гуртка “Дендрологія з основами озеленення”, учні 6 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпропетровської міської ради (директор Сазанська А.О.).