Меню

Документи

В Дніпропетровській області учнівське лісництво «Шафран»

провело посвяту в лісівники


Напередодні знаменної для всіх лісівників дати, Дня працівників лісу, співробітники Царичанського лісництва ДП «Ліси України» радо приймали гостей.


Юні лісівники філії КЗО «Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради «Шафран» (завідувач Журавель Владислав) завітали до лісників, щоб привітати їх з професійним святом.


Теплого вересневого дня юні лісівники звітували перед своїми наставниками про здобутки в природоохоронній роботі, про участь у обласних та всеукраїнських конкурсах, про свої наміри та плани. І за доброю традицією в цей день до лав юних натуралістів були прийняті 15 вихованців філії, учні 5 класу Могилівського ліцею ім. І.М. Шишканя Могилівської сільської ради. А яка ж посвята без клятви? І вона прозвучала:


Я клятву дам усім, почуй мене, що буду я любить усе живе!
Плекати в любові буду квітки я, квітуча стане вся Земля!
Навчусь спостерігати, доглядати, охороняти.
Не пожалію сил цей світ пізнати.
Свої знання я другу передам, це чесне слово я даю всім вам!


Організатором свята стала керівник гуртка філії «Шафран» Ольга Віталіївна Ніколаєнкова, яка вже шостий рік поспіль супроводжує своїх вихованців до захоплюючого лісового царства. Її підопічні цього дня приготували для працівників лісу віршовані та музичні привітання, танцювальний номер, продемонстрували свої знання в конкурсі «Азбука поведінки в лісі», спритність у грі-руханці «Будемо рости». А головний іспит-гру «Дерева та їх плоди» для юних лісівників підготував головний лісничий Василь Леонідович Курило.


Ліси для українців завжди були цінним даром, ліси оспівували в піснях та складали легенди. Тож вихованці разом з гостями свята завзято демонстрували свої таланти, ставши учасниками музичного попурі. Провели його для присутніх переселенці із зони бойових дій, працівники Констянтинопільського Будинку культури (Донецька область), добрі друзі та партнери філії – подружжя Ігор та Людмила, які були змушені покинути свою домівку, але не втратили бажання творити та робити добрі справи. Особливого натхнення і неймовірних емоцій всім присутнім додала разом виконана пісня «Ой, у лузі червона калина».


Виконана Ігорем пісня «Чорний дуб» змусила всіх присутніх повернутись до реалій страшної війни, з вдячністю згадати всіх працівників Царичанського лісгоспу, які зараз відстоюють нашу незалежність зі зброєю в руках. Завдяки їм юні лісівники мають можливість навчатись і готувати себе для мирного майбутнього.


Підсумком зустрічі з працівниками лісу стала екскурсія територією лісового господарства та щирі слова подяки.


Фото та відеоматеріали про проведення заходу за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1jYKkn6vOvMyjDcTsob9K4U7qXjn8Y4B1?usp=sharing


Методист філії КЗО «ОЕНЦДУМ» ДОР
«Шафран» Вікторія Полога