Меню

Документи

Інформація
про участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу
з флористики та фітодизайну “Барви нації”


З 03 до 05 жовтня 2023 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну “Барви нації”, організаторм якого є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.


В рамках Конкурсу учасники змагалися в номінаціях: “квіткові килими” та флористична скульптура”. У конкурсі взяли участь 34 команди з 17 областей України.


Команда флористів комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (директор Юрій Педан) (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”) у складі Ганічевої Аліни, Рубінової Марії, Середи Єлизавети та Овчаренко Вероніки, які є вихованками гуртка “Флористика” (керівник гуртка Лідія Положій та Ольга Лапіна) представили проєкт у номінації “Квіткові килими” під назвою “Нація незламних людей”.


На килимі юннати виклали веселку з квітів та виготовили янголів з природного матеріалу.


Веселка символізує шлях до неба, по якому сходять на Землю Янголи-охоронці. Це воїни, які віддали своє життя за нашу незалежність, полягли у боях та перетворились на янголів, які допомагають нам боротися і перемагати ворога сьогодні. Кожен промінь веселки - це наші незламні українці: червоний - воїни ЗСУ, помаранчевий - це наші рятівники та медики, жовтий - це діти, наше майбутнє, зелений символізує волонтерів, блакитний - наша молодь, синій - наші предки, фіолетовий - наші педагоги та вчителі.


Для захисту роботи Інною Майбородою, заступником директора КЗО “ОЕНЦДУМ”, були написані авторські вірші, які розкрили суть композиції глибше та яскравіше.


Відеозахист роботи можна побачити за посиланням:
https://youtu.be/1EDHss6A-ek


Фотозвіт можна передивитись за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/12Q7_KbXFvXayo8HSkBB7XY9_lVMUVxZY?usp=sharing


Роботу вихованців гуртка “Юні флористи” високо оцінили спеціалісти, команда комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” за результатами оцінки журі посіла І місце.


Інформацію підготувала
керівник гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ”,
керівник команди                                                                        Лідія ПОЛОЖІЙ