Меню

Документи

Звіт
про проведення заходу до Дня вшанування учасників ліквідації

наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції


14 грудня 2023року на базі комунального закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан), проведено захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.


Мета заходу: закріпити та поглибити знання вихованців про аварію на Чорнобильській АЕС; розвивати почуття вдячності та вшанування подвигу ліквідаторів аварії; виховувати любов до України, почуття гордості за націю, українців та бажання бути відданими та добре вчитися.


Юннати ознайомились з подіями на Чорнобильській АЕС, дізнались про те, хто такі ліквідатори, про їх мужність, відвагу, героїзм і самовіддачу, про екологічну загрозу і як аварія вплинула на навколишнє середовище.


Переглянувши презентацію, вихованці поринають у події минулого сторіччя, нових фактів про Чорнобильську трагедію.


Подібні заходи спонукають дітей до переоцінки цінностей, розуміння необхідності отримання якісних знань та навичок, добросовісно виконувати свої обов’язки, щоб більше ніколи  не трапилося такого лиха.


Матеріали розміщено за посиланням https://docs.google.com/presentation/d/1ZLSxDlU5LZZhU8Fojn-QF9m_Z7oURORs/edit?usp=drive_link&ouid=115443127100523623120&rtpof=true&sd=true


Підготувала керівник гуртка КЗО“ОЕНЦДУМ”                                       Лідія ПОЛОЖІЙ