Меню

Документи

Інформація про обласний конкурс
“Новорічна композиція”


Щорічно у грудні на теренах Дніпропетровщини комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (директор Юрій ПЕДАН) (далі - КЗО “ОЕНЦДУМ”) проводиться обласний конкурс “Новорічна композиція” (далі – Конкурс), метою якого є формування у дітей та молоді екологічної свідомості, бережливого ставлення до природи, розвитку творчих компетенцій.


Конкурс проводиться за номінаціями:
- Стилізована ялинка;
- Новорічна композиція;
- Новорічний вінок.


Цьогоріч на Конкурс надіслано більш 650 робіт з більш ніж 50 громад області, вік учасників від 6 до 18 років; це і вихованці закладів дошкільної освіти, закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти та професійно технічних навчальних закладів, спеціалізованих шкіл Дніпропетровської області.


Майже 300 робіт представлено в номінації “Новорічна композиція”, вони дуже різноманітні та яскраві. Букети, картини, казкові будиночки, гноми, ліхтарики, різноманітні іграшки, підсвічники дивують красою та унікальністю.


В номінації  “Стилізована ялинка” представлено живі та штучні ялинки з різноманітних матеріалів: пластик, тканина, новорічна мішура., папір, форміан, солома, гілки, шишки та інший природний матеріал. Різноманітність форм, розмірів та кольорів зачаровує око.


Найкращі композиції, за оцінкою журі, надіслано на Всеукраїнський конкурс “Новорічна композиція”, де будуть представляти Дніпропетровську область.


В Департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації розгорнуто виставку кращих робіт. Тут розміщено близько 100 найкращих робіт учасників конкурсу. Фото з виставки можна переглянути за посиланням https://www.facebook.com/groups/233955728003987/ у групі закладу та за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1yB5CEcymd3G-wrSLbaYhaTGX1lyArkJB?usp=sharing


Підготувала заст.директора КЗО “ОЕНЦДУМ”                        Галина КРИКУН