Меню

Документи

29 січня 2024 року відзначається 106 річниця Дня пам’яті Героїв Крут


Інформація від комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний

центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради


Щороку 29 січня в Україні відзначається День пам’яті Героїв Крут.


З метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму київських студентів, які присвятили своє життя служінню Українському народу, збереження та розвитку національних військових традицій і звитяг; сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі педагоги комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі - КЗО“ОЕНЦДУМ”) (директор Юрій Педан) підготували інформаційні матеріали для вихованців гуртків.


Пропонуємо вам пригадати історію подвигу та героїзму київських студентів та переглянути інформаційні матеріали за посиланнями:
https://docs.google.com/presentation/d/1xnhYfEdOCcBRVm9ZD7HZpzZ9fMyywDer/edit?usp=drive_link&ouid=115443127100523623120&rtpof=true&sd=true


Цей день - вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму київських студентів, які присвятили своє життя служінню Українському народу, хто захищав і захищає нашу рідну землю зараз!


Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні. Велика вдячність нашим захисникам!


Підготувала
керівник гуртка КЗО“ОЕНЦДУМ”                 Лідія ПОЛОЖІЙ