Меню

Документи

Про проведення обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів “Моя країна- Україна 2023” в КЗО “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради


В грудні 2023 року комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (директор Юрій ПЕДАН) (далі КЗО “ОЕНЦДУМ”) було проведено обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів “Моя країна- Україна” (далі – Конкурс), метою якого є формування в учнівської молоді активної життєвої позиції та готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни; розвитку пізнавальних процесів у дітей, зокрема: уяви, сприйняття, уваги, мислення; формування екологічної культури.

 


Конкурс було проведено за такими номінаціями: “Експериментальне фото”, “Репортажний портрет”, “Пейзаж”, “Натюрморт”, “Живий світ”, “Пам’ятки архітектури”, “Жанрове фото”.


Усього на розгляд журі Конкурсу було надіслано 541 конкурсну роботу від учасників освітнього процесу з 13 міських, 9 селищних та 12 сільських територіальних громад області, а також Відокремленого структурного підрозділу “Нікопольський фаховий коледж Українського державного університету науки і технологій” та КЗО “ОЕНЦДУМ”, філії КЗО “ОЕНЦДУМ” “Шафран”. Переможцями Конкурсу стали 200 учасників із закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти Дніпропетровщини.


До складу журі увійшли представники з КЗО “ОЕНЦДУМ”, комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради та департаменту освіти і науки облдержадміністрації.


Цей Конкурс є одним з багатьох, де діти можуть проявити свою креативність, творчий підхід, показати свій унікальний погляд на світ через об’єктив камери. Тому, вже другий рік ми отримуємо дуже велику кількість фотографій і сподіваємось, що в наступному році буде ще більше талановитих учасників.

 

Посилання на фото та відеоматеріали:

https://youtu.be/JYC1jG0Ae38
https://drive.google.com/drive/folders/1og90jOXSkwgUPCqY-ZAYwk1wRFdSB0WV?usp=sharing


Завідувач відділу
організаційно-масової
роботи                                                              Надія ШПІТЬКО